Vācijā sprādziens ķīmiskās rūpniecības centrā ievaino cilvēkus

Vācijā otrdien, 27.jūlijā, noticis apjomīgs sprādziens ķīmiskās rūpniecības centrā, kur nodarīti miesas bojājumi 16 cilvēkiem un piecas personas pazudušas bez vēsts, raksta amerikāņu ziņu aģentūra AP.

Viens no Vācijas lielākajiem ķīmiskās rūpniecības centriem ir Leverkūzenes pilsēta valsts rietumos. Otrdien, pilsētas pašvaldība ziņojusi, ka ražošanas centrā Chempark noticis sprādziens šķīdinātāju tvertnēs. Četri cilvēki cietuši smagi, un vēl 12 guvuši vieglus miesas bojājumus, tikmēr pieci cilvēki ir pazuduši bez vēsts.

Lasiet arī: Ukraina: Donbasā pamiera gadā nogalināti 45 karavīri

Rūpnieciskā parka uzturētājs, uzņēmums Currenta, pavēstījis, ka sprādziens noticis tā atkritumu pārstrādes centrā, kur pēc tā sācies ugunsgrēks. «Tika iedarbinātas sirēnas, lai brīdinātu iedzīvotājus, un tika izsūtīti trauksmes signāli,» paziņojumā norādījusi Currenta.

Policija netālu esošajā Ķelnes pilsētā norādījusi, ka uz notikuma vietu nosūtīts liels skaits policistu, ugunsdzēsēju, helikopteru un neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieku no visa apkārtējā reģiona. Apturēta transporta kustība uz Leverkūzenes tuvumā esošiem lielajiem autoceļiem, bet pilsētas un apkārtējo vietu iedzīvotājiem policija lūgusi neiziet no mājām, vēsta AP.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas