Vācijas pilsētā ar džipu iebrāžas gājēju ielā

Vācijas pilsētā Trīrē vīrietis alkohola reibumā ar apvidus auto iebraucis gājējiem paredzētā ielā, nonāvējot piecus cilvēkus un radot miesas bojājumus vēl vairāk nekā desmit cilvēkiem, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Otrdienas, 1.decembra, pēcpusdienā Land Rover markas auto iebrāzies gājēju zonā, Trīres pilsētā, Vācijas rietumos. Saskaņā ar izmeklētāju pausto automašīna pa gājēju ielu vadīta krustu šķērsu, lai uzbrauktu gājējiem. Automašīnas vadītāju aizturējusi policija, un kā pavēstījis prokurors Pēters Fricens (Peter Fritzen) pēcāk veiktas alkohola analīzes uzrādījušas lielu alkohola saturu asinīs.

Incidentā dzīvību zaudējuši pieci cilvēki. Starp bojāgājušajiem ir kāds deviņus mēnešus vecs bērns un viņa tēvs, bet slimnīcā no gūtajām traumām tiek ārstēta ģimenes māte un 18 mēnešus vecs dēls. Pārējie trīs upuri ir sievietes vecumā no 25 līdz 73 gadiem.

«Neesam atraduši norādes, ka [noziegumam] būtu bijis kaut kāda veida teroristisks, politisks vai reliģisks motīvs, kas varētu būt nospēlējis savu lomu,»

paziņojis prokurors un norādījis, ka izmeklēšanā tiks noskaidroti notikušā apstākļi, vēsta DW.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas