VADC lūdz atsaukties O rēzus negatīvo asins grupu donorus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina atsaukties O rēzus negatīvo asins grupu donorus. Tāpat nepieciešams papildināt O un A rēzus pozitīvo asins grupu krājumu.

«Asinis iespējams ziedot VADC Sēlpils ielā 9, Donoru pieņemšanas vietā Merķeļa ielā 11, RAKUS Gaiļezers un citās Asins sagatavošanas nodaļās.  Otrdien, 4.decembrī, VADC dodas uz trim izbraukumiem. Mobilais autobuss viesosies pie All media Latvia Dzelzavas ielā 120G, bet izbraukumi telpās plānoti Vidzemes augstskolā un Ludzas tautas namā, Ludzā,» stāsta centra pārstāvji.

Trešdien, 5.decembrī, asinis no plkst. 10.00 līdz 14.00 varēs ziedot mobilā autobusa izbraukumā pie Brīvības pieminekļa, kā arī no plkst. 09.00 Demenes, bet plkst. 10.00 Auces kultūras namos.

Ceturtdien, 6.novembrī, no plkst. 09.00 ziedot varēs Rogovkas ambulancē, Rogovkā, Nautrēnu pagastā, kā arī no plkst. 10.00 Kandavas sociālās palīdzības centrā Jelgavas ielā 4A

VADC atzīmē, lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID), laika taupīšanas nolūkos donora pieteikumu un anketu iespējams aizpildīt iepriekš elektroniskā formātā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas