Vai Huggies pamperi aizgājuši par tālu, ar photoshop pārveidojot zīdaiņa kājas?

Kad kāda mamma Melodija, kura pati ir 11 mēnešus vecas meitiņas māte, ieraugot Huggies pamperu reklāmu, neticēja, ka kaut kas tāds ir iespējams.

Vai tiešām sabiedrība ir tā pārņemta ar skaistu izskatu, ka sāk jau pārveidot arī pavisam mazu bērnu ķermeņus?

Melodija ievietoja šo bildi internetā, jautājot citiem lietotājiem : «Vai tikai man tā liekas, vai arī Huggies ar photoshop ir mazam bērnam ir izveidojušas atstarpi starp augšstilbiem?»

«Bilde izskatās pārveidota,» saka Melodija. «Ļoti pārveidota – apmēram tāda, kādas tiek ievietotas modes žurnālos, lai modeles izskatītos pārāk tievas un pārāk perfektas.»

«Es vienkārši nekad nebiju domājusi, ka photoshop vajadzētu izmantot arī uz bērniņiem. Visi bērni ir ļoti skaisti un piemīlīgi. Bērns ir perfekts, lai tur vai kas. Šī reklāma nepavisam nav laba.»

Lielākā daļa no tiem, kuri redzēja šo bildi, piekrita mātes viedoklim. Bet pati Huggies kompānija uz šo bildi sniedza atbildi: «Mēs vienmēr reklāmām izmantojam reālus cilvēkus un mūsu produktu lietotājus, bet nekad viņu izskatu nepārveidojam.»

Tomēr, neskatoties uz atrunā, Huggies vairs nepārdod reklamēto produktu. Izskatās, ka kāds tomēr tika pieķerts mazu izmaiņu veikšanā.

Avots: www.womansday.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas