Vai tiešām saskatāms Facebook gals?

Facebook apritējuši desmit gadi, bet Rietumu ziņu portāli ik dienu raksta par pētījumiem, kuros prognozēts sociālā tīkla noriets. Vienos atklāts, vietne lietotājiem izraisa asiņošanu, citi secina, ka Facebook jauniešus garlaiko, vēl citi to pielīdzina infekcijas slimībai.

Ziņas par šādiem atklājumiem piesaistījušas lielu mediju uzmanību, tādēļ jo interesantāk ir aplūkot, kāda bijusi Facebook reakcija uz tiem.

Tā, piemēram, pētījums par Facebook ietekmi un sociālā tīkla nākotni ticis veikts arī vienā no prestižākajām Amerikas Savienoto Valstu universitātēm – Prinstonas Universitātē. Izmantojot Google meklētāja datus, pētnieki nonākuši pie prognozes, ka trīs gadu laikā Facebook zaudēs 80% pašreizējo lietotāju.

Lai atbildētu uz šo secinājumu, Facebook informātiķi izmantojuši šo pašu pētniecisko metodi, kas ļāvusi tiem nonākt pie prognozes, ka Prinstonā līdz 2021.gadam vairs nebūs neviena studenta un ka pasaulē 2060.gadā beigsies skābeklis.

Kā ziņo BBC, interneta lietotāju paradumu vērotāji tomēr piekrīt pašas sociālās vietnes apgalvojumam, ka, globāli vērtējot, Facebook joprojām piesaista krietni vairāk jauno lietotāju nekā jebkurš cits sociālais tīkls.

Ref: 111.111.103.743

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas