Vai tu vari atrisināt šo prāta spēli? Pārbaudi savu inteliģences līmeni!

Aizmirsti centienus atrast pandu sniegavīru juceklī – šis tests palīdzēs noskaidrot, cik augsts ir tavs inteliģences līmenis.

Šī ir viena no prāta spēlēm, kas savu popularitāti ir ieguvusi tikai tagad, kaut gan internetā jau ir ievietota pirms 3 gadiem. Iespējams, ka tā ir tik populāra tikai tādēļ, ka liels daudzums cilvēku vēlas visiem skaļi pateikt, ka viņi ir atkoduši šo mīklu. Dažiem tā šķiet pavisam vienkārša, tomēr daži nesaprot, kā šādi vienādojumi varētu caurvīt kādu loģiku.

Uzmetot attēlam pirmo skatienu, šie vienādojumi nešķiet loģiski. (9+2 = 711? Kādā veidā?), tomēr šādas aplamas matemātiskās darbības nav atturējušas video iegūt 3 miljonus skatījumu.

Lūk, kā darbojas šī prāta spēle: tev tiek parādīti vairāki matemātiski vienādojumi, kuri pirmajā brīdī neraisa nekādu sapratni. Video, iespējams, ir tik populārs, jo tam ir pievienots komentārs, ka prāta spēles atrisināšana nozīmē, ka tavs IQ līmenis ir 150, tomēr tā nebūt nav taisnība. 

Kā to atrisināt?

Vienādojumu atrisinājumus sadali divās daļās, piemēram, ja skaitlis ir 210, tad sadali to kā 2 un 10. Katra vienādojuma skaitļus saskaiti kopā (piemēram, 6+4 = 10 (kura rezultāts ir vienāds ar sadalīto skaitļu otru pusi)), un tad šos skaitļus atņem vienu no otra (6-4 = 2, (šī starpība ir vienāda ar pirmo sadalīto skaitļu pusi). Un šāda sistēma attiecas uz visiem attēlā redzamajiem vienādojumiem.

Un nav jābūt ģēnijam, lai atrastu šo sakarību!

Avots: goodhousekeeping.com

zeltene_logo_v1

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas