Vairāk nekā piektā daļa Rīgas satiksmes šoferu slimo – samazina reisu skaitu

Sabiedriskā transporta vadītāju slimošanas dēļ samazinās sabiedriskā transporta reisus Rīgā, pirmdien, 1.novembrī, preses konferencē informēja SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa.

Pašlaik no 1500 sabiedriskā transporta vadītājiem aptuveni 330 ir saslimuši. Darbinieki slimojot gan ar Covid-19, gan ar citām slimībām.

Lai nepārslogotu palikušos darbiniekus, pieņemts lēmums par aptuveni 18% samazināt reisu skaitu.

Kā skaidroja Innusa, uzņēmums mēģinās maksimāli izvairīties no reisu samazināšanas rīta stundās, kad ir visvairāk pasažieru, kā arī mazāk samazinās reisu skaitu maršrutos, kuros ir visvairāk pasažieru, piemēram, 3.autobusa maršrutā.

Lielāks reisu samazinājums sagaidāms maršrutos, kuros jau tā ir maz pasažieru. Kā arī tiks atcelti atsevišķi reisi brīvdienās. Tā piemēram, tiks atcelts 1.trolejbusa maršruts, pa kuru jau visu vasaru trolejbusi nekursēja un pasažieri ir izvēlējušies citus maršrutus.

Jau ziņots, ka 2020.gadā Rīgas satiksmes apgrozījums bija 173,503 miljoni eiro, kas ir par 9,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 26,9%, sasniedzot 980 886 eiro.

Kompānija Rīgas satiksme reģistrēta 2003.gadā, un tās vienīgā īpašniece ir Rīgas dome. Rīgas satiksmei pieder kapitāldaļas SIA Rīgas karte (51%) un SIA Rīgas acs (100%).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas