Vakar ugunsgrēkā Rīgā gāja bojā cilvēks

22.janvāra vakarā plkst. 20.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka divstāvu koka dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī pie virtuves plīts deg malka, sadzīves mantas un mēbeles. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, savukārt plkst. 22.54 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 18.58 VUGD saņēma izsaukumu Jelgavā, kur dega neapsaimniekotas ēkas un blakus esošas noliktavas jumts. Plkst. 00.56 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, apgaismojuma lampa, zaru kaudze, elektroinstalācijas vadi, sadzīves mantas, traktors, vieglā automašīna, kravas automašīnas puspiekabes riepas, šķūnis, šķūņa siena, sodrēji ēku dūmvados.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.janvāra plkst. 6.30 līdz 23.janvāra plkst. 6.30, VUGD saņēma 40 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēkiem un 16 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas