Rīgā ugunsgrēkā cietis cilvēks

3.janvārī plkst. 15.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu dzīvojamo māju Rīgā, kur bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem notiek intensīva degšana. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas izglāba piecus cilvēkus, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Tāpat no ēkas tika izglābti tika arī divi mājdzīvnieki, bet pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 20 cilvēki. Plkst. 18.23 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un tajā 50 kvadrātmetru platībā dega dzīvoklis un starpstāvu pārsegums. Šobrīd ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības pagarinātājs, koks, sodrēji četru ēku dūmvados, virtuves plaukts, trīs vieglās automašīnas, ēkas grīda un dzīvojamā māja.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.janvāra plkst. 6.30 līdz 4.janvāra plkst. 6.30, VUGD saņēma 40 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēkiem un 24 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas