Valmierā būs Gaismas dārzi

Valmierā Vecpuišu parks, Krāču kakts (netālu no Pārgaujas aptiekas) un Jāņparks trīs vakarus – 31.decembrī, kā arī 1. un 2.janvārī no plkst. 16.00 līdz 21.00 – pārtaps par Gaismas dārziem.

Tā kā Gaismas dārzi būs apskatāmi vairākas stundas trīs vakarus, Valmieras pašvaldība aicina ne tikai izvēlēties sev piemērotāko pastaigas laiku, bet ievērot valstī noteiktos ierobežojumus COVID-19 izplatīšanās ierobežošanai.

«Ja redzi, ka Gaismas dārzos citu apmeklētāju dēļ nevarēsi ievērot divu metru distanci, uzgaidi vai izvēlies citu laiku.»

Pastaigā var doties tikai individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros. Apmeklējot Gaismas dārzus, jālieto sejas maska, jāievēro divu metru distance no apkārtējiem, kā arī citi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Gaismas un skaņas saspēles burvība īstenosies stāstā, kurā ikvienam ir svarīga loma. Jo, lai gan nevaram svētkus atzīmēt plašākā pulkā, vienmēr varam dalīties sirds siltumā un labajās domās. Šī īpašā noskaņa valdīs Gaismas dārzos. Vecpuišu parkā gaismas sajūtu izrādi rada kompānija SIA GaCo un producējošā kompānija SIA Story Hub, savukārt Pārgaujā un Jāņparkā gaismas un skaņas stāstu veido SIA Artistic.

Aktuālajai informācijai var sekot līdzi www.valmiera.lv.

Norises laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām, norāda pašvaldībā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas