Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai jauna vadītāja – Gunita Kovaļevska

Ministru kabinets otrdien, 7.jūnijā, par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBATI) vadītāju apstiprināja līdzšinējo inspekcijas vadītāja vietnieci Gunitu Kovaļevsku.

Kā informē Labklājības ministrijā, Kovaļevska līdz šim jau ilgstoši veica vadītāja pienākumus, teicami pārzina ne tikai politikas īstenošanas un attīstības jautājumus, bet arī veiksmīgi pārvaldīja inspekcijas administratīvo darbu, rūpējās par komandas vienotību, komandas izglītošanu un atbalstu, kā arī veica saimniecisku darbību ar iestādes resursiem.

Īpaši tika novērtētas kandidātes zināšanas un pieredze, risinot tiesību normu piemērošanas jautājumus, tai skaitā sadarbībā ar jomā iesaistītajām iestādēm, norāda ministrijā.

Kovaļevskai ir augstākā juridiskā izglītība un VBTAI viņa strādā kopš 2018.gada.

Izvēloties VBTAI vadītāju, valdība ņēmusi vērā iestādes izaicinājumus – bērnu tiesību aizsardzības sistēmas pakāpeniska pilnveide, tai skaitā bāriņtiesu funkcionālās pārraudzības īstenošana, bāriņtiesu darbinieku sertifikācijas administrēšana, bāriņtiesu metodiskās vadības funkcijas stiprināšana.

Lasiet arī: Vien katrs desmitais tētis šķirtajās ģimenēs uzņemas vienlīdz lielas rūpes kā mamma

Kā zināms, šī gada 14.janvārī darba gaitas VBTAI noslēdza inspekcijas līdzšinējais vadītājs Jānis Ābele.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas