Valsts kontrole sākusi revīziju par atlīdzības jautājumiem Stradiņa slimnīcā

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa

Valsts kontrole šomēnes sākusi revīziju par atlīdzības sistēmas jautājumiem Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta panorāma atklāja valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Viņa skaidroja, ka revidenti vērtēs, kā atalgojuma sistēma ir sakārtota un vai darbojas atbilstoši.

Tāpat augustā sākta revīzija saistībā ar budžeta izpildes jautājumiem un saistībā ar ekonomisko noziegumu izmeklēšanu, atgādināja Krūmiņa.

Valsts kontroliere atklāja, ka tuvākajā laikā ir plānots publiskot revīziju par pašvaldību infrastruktūras objektiem, par saimnieciskā gada pārskatu un par Garkalnes novadu.

BNN jau iepriekš vēstīja, ka Valsts kontroles darba plānā iekļauta lietderības revīzija Noziedzīgu nodarījumu ekonomikas un finanšu jomās izmeklēšanas un iztiesāšanas efektivitāte, kuru plānots pabeigt līdz 2020.gada noslēgumam.

Revīzijā Valsts kontrole vēlas noskaidrot, vai, izmeklējot noziedzīgos nodarījumus ekonomikas un finanšu jomās, tiesībaizsardzības iestāžu un tiesu darbība ir pietiekami efektīva. Valsts kontrole plāno izvērtēt normatīvus, to piemērošanu, kā arī prokuratūras un tiesu darba organizāciju, lai identificētu iespējamos sistēmas trūkumus un sniegtu ieteikumus to novēršanai. Revīzija aptvers gan pirmstiesas izmeklēšanas iestādes, gan prokuratūru un tiesas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas