Valsts organizētās informatīvās kampaņas par Covid-19 sertifikātu izmaksas

Nacionālā veselības dienesta (NVD) organizētā informatīvā kampaņa Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai! izmaksājusi 41 300 eiro, kas pilnībā ir Eiropas Savienības finansējums.

Pieaugot vakcinēto iedzīvotāju aptverei un interesei par digitālo Covid-19 sertifikātu, no 1.novembra tiek sākta informatīvā kampaņa Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai!, kuras mērķis ir informēt un skaidrot iedzīvotājiem digitālā Covid-19 sertifikāta saņemšanas un izmantošanas iespējas, tajā skaitā iedzīvotājiem, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv sava sertifikāta izveidei, kā arī veicināt vietnes atpazīstamību.

Kampaņa Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai! norisināsies novembrī, to organizē komunikāciju aģentūra PR Kvadrāts

Firmas.lv informācija liecina, ka PR Kvadrāts pieder Gintam Lazdiņam un Olgai Kazakai. Pērn uzņēmums apgrozīja 530 941 eiro un strādāja ar 16 338 eiro zaudējumiem.

Kampaņā tiks īstenotas vairākas informatīvās aktivitātes televīzijā, radio, internetā, sabiedriskā transporta pieturvietās un citos kanālos.

Kampaņas materiāli būs pieejami atbilstoši kanāla valodai, piemēram, radio džingls krievu valodā.

Informatīvi materiāli krievu valodā būs pieejami arī tīmekļvietnēs un pēc mediju pieprasījuma.

NVD Informācijas tehnoloģiju koordinators Edgars Goba pirmdien žurnālistiem pastāstīja, ka kopš darbības sākuma izdoti 1,52 miljoni Covid-19 sertifikāti, taču jāņem vērā, ka šie sertifikāti personai var būt vairāki, piemēram, viena persona var sertifikātu no sistēmas izdzēst un pēc tam sistēmā noģenerēt pa jaunam.

Kopumā sabiedrības interese par sertifikātiem ir vienmērīga, lai gan interese ir atkarīga no izmaiņām normatīvajos aktos un iedzīvotāju vajadzībām. Oktobrī vietnes Covid19sertifikats.lv apmeklējumi dienā bija 82 831. Savukārt vidējais autorizētās daļas apmeklējumu skaits dienā bija 28 360.

NVD direktors Āris Kasparāns žurnālistiem uzsvēra, ka izejot no pandēmijas krīzes neatņemšana sastāvdaļa būs minētie sertifikāti, turklāt sertifikāts kļūs par vien lielāku ikdienu pēc tam, kad stāsies spēkā obligātais pienākums vakcinēties.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas