Valsts robežsardze konstatē 21 likumpārkāpēju

Trešdien, 2.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 21 likumpārkāpēju.

Uz ārējām robežām konstatēti seši robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta vienam ārzemniekam.  «Grebņevas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Krievijas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Persona atgriezta uz izceļošanas valsti,» stāsta robežsardzē.

Tikmēr izceļošana no valsts liegta trīs Latvijas pilsoņiem. Kā stāsta Valsts robežsardzē, lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēti divi nepilngadīgi Latvijas pilsoņi, kuriem nebija vismaz viena vecāka notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts, savukārt Silenes robežkontroles punktā konstatēta viena Latvijas pilsone, kurai nebija derīga ceļošanas dokumenta. Personām liegta izceļošana no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti četrām personām – trijiem Lietuvas un vienam Krievijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 11 personas – sešas Krievijas, divus Lietuvas, vienu Kirgizstānas, vienu Armēnijas un vienu Rumānijas pilsoni.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas