Veiktas izmaiņas SIA LDz Cargo valdē

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) meitassabiedrības SIA LDz Cargo valdes locekļa amatā no pirmdienas, 10.aprīļa, iecelts uzņēmuma Juridisko un administratīvo lietu departamenta direktors Aleksandrs Kazačkovs, vēsta uzņēmumā. 

Kazačkovs iecelts līdzšinējās valdes locekles Ineses Kleinbergas vietā, kurai 31.martā beidzās valdes locekles pilnvaru termiņš. Kleinberga turpina darbu uzņēmumā Finanšu departamenta direktores amatā.

Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka jaunā valdes locekļa galvenie uzdevumi ietver pārmaiņu vadību uzņēmumā, nodrošinot LDz Cargo virzību uz klientorientētu darbību un pamatdarbības atbalsta funkciju nodrošināšanu klientu interesēs.

Kazačkovam ir ilggadēja darba pieredze LDz Cargo – laikā no 2005.gada decembra līdz 2010.gada janvārim viņš bijis uzņēmuma valdes loceklis, savukārt kopš 2007.gada pilda uzņēmuma Juridisko un administratīvo lietu departamenta direktora pienākumus.

«Kazačkovam ir maģistra grāds tiesību zinātnē, turklāt viņam ir arī vairāku gadu pieredze juridiskās palīdzības sniegšanā, klientu pārstāvībā un konsultēšanā tiesu un šķīrējtiesu procesos. Kazačkovs ir Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas biedrs,» norāda uzņēmumā. 

Uzņēmuma valdē turpina strādāt valdes priekšsēdētāja Svetlana Berga, valdes locekļi Vladimirs Grjaznovs un Andris Reķis.

Ref:224.000.103.890

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas