Vējonis: KNAB uzraugošajām iestādēm jānoskaidro valsts noslēpuma dokumentu pazušana

Valsts prezidents Raimonds Vējonis

Iestādēm, kas uzrauga Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbību, ir jānoskaidro, kas noticis saistībā ar valsts noslēpumu saturošu dokumentu pazušanu, tā šonedēļ pavēstījis Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis, norādījis, ka līdztekus jālemj par atbildīgo amatpersonu rīcību. «Līdz tam ir grūti sniegt plašākus komentārus par notikušā sekām,» viņš piebilda.

Jau vēstīts, ka saistībā ar valsts noslēpumu saturošu dokumentu pazušanu no KNAB ir sākta iekšējā izmeklēšana. Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) iepriekš žurnālistiem sacīja, ka ir ticies ar Satversmes aizsardzības biroja vadītāju Jāni Maizīti, kurš apliecinājis, ka KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks atbilstoši regulējumam informējis par šo situāciju.

Pašlaik notiek iekšējā izmeklēšana, un rezultāti būs divu nedēļu laikā, skaidroja premjers, bet sīkākus komentārus pagaidām nesniedza. Viņš norādīja, ka pašlaik var izteikt tikai minējumus, bet to nedarīs, jo strādā komisija, kas arī izvērtēs šo gadījumu.

Ref: 111.111.103.4119

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas