Vējonis pieprasa pilnveidot priekšlikumus enerģētiskās drošības stiprināšanai

Valsts prezidents Raimonds Vējonis

«Enerģētikas drošības komisijai jāturpina darbs un divu mēnešu laikā jāpilnveido priekšlikumi Latvijas enerģētiskās drošības stiprināšanai,» paziņo Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Rīgas pilī, trešdien, 29.novembrī, tiekoties ar Enerģētikas drošības komisijas locekļiem, Vējonis uzsvēra, ka priekšlikumiem jāatspoguļo visaptverošs skatījums uz dažādiem ar Latvijas enerģētisko drošību saistītiem jautājumiem un to ietekmi uz valsts ilgtermiņa attīstību.

«Komisijai jāiesniedz piedāvājums, kā pilnveidot enerģētisko politiku, atbilstoši visas sabiedrības un valsts stratēģiskajām interesēm. Ir jāņem vērā nepieciešamība stiprināt Latvijas enerģētisko drošību un veicināt valsts tautsaimniecības izaugsmi un iedzīvotāju labklājību,» norāda Valsts prezidents. Viņš arī uzsver, ka ir svarīgi, lai komisija plaši skaidrotu savu darbu sabiedrībai.

Tāpat Valsts prezidenta kanceleja informē, ka komisija  ziņoja par paveikto, analizējot līdzšinējo enerģētikas politiku un tās rezultātus un strādājot pie priekšlikumiem politikas uzlabošanai.

BNN jau ziņoja, ka Enerģētikas drošības komisija tika izveidota 2016.gada 29.aprīlī. Komisiju vada enerģētikas eksperts, bijušais enerģētikas valsts ministrs Juris Ozoliņš. Komisijas locekļi ir enerģētikas eksperts Reinis Āboltiņš, Latvijas Bankas starptautisko attiecību un komunikācijas pārvaldes padomnieks Andris Strazds, a/s Augstsprieguma tīkls valdes priekšsēdētājs Varis Boks, Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas padomes loceklis Edgars Vīgants un enerģētikas eksperts Jānis Reķis.

Ref:224.000.103.2950

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas