Līdz 3.aprīlim var iesniegt valsts amatpersonas deklarāciju par 2016.gadu

Šī gada 3.aprīlī ir pēdējā diena, kad valsts amatpersonas likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā noteiktajā termiņā var iesniegt kārtējo valsts amatpersonas deklarāciju par 2016.gadu.

Ja gadījumā ir nozaudēts Valsts ieņēmumu dienesta piešķirtais Elektroniskās deklarēšanās sistēmas (EDS) identifikators un parole, to vairs nav nepieciešams atjaunot, lai iesniegtu valsts amatpersonas deklarāciju vai jebkuru citu dokumentu EDS. Dokumentu iesniegšana arī vairs nav jāapliecina ar VID e-paraksta datni, informē dienests.

Precizēt jau iesniegtās deklarācijas var, rakstveidā vēršoties VID un pamatojot precizējumus, ne vēlāk kā mēneša laikā pēc deklarācijas publiskojamās daļas publiskošanas elektroniskā veidā VID mājaslapā esošajā publiskojamo datu bāzē.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā VID aicina valsts amatpersonas konsultēties klātienē pie VID Nodokļu pārvaldes Valsts amatpersonu datu administrēšanas daļas speciālistiem vai arī zvanīt uz VID Informatīvo tālruni 67120000.

Ref: 225.000.103.500

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas