Venēcija aicina Itāliju atteikties no sankcijām pret Krieviju

Venēcijas panorāma

Veneto reģiona lēmējvara Itālijā aicinājusi valsts centrālo varu atteikties no Eiropas Savienības ārpolitikas kursa un atzīt Krievijas anektēto Krimas pussalu par Krievijas Federācijas daļu.

Veneto Reģionālā Padome Venēcijas pilsētā pieņēmusi rezolūciju, rosinot mainīt ārpolitikas kursu un atcelt ekonomiskās sankcijas pret Maskavu ar pamatojumu, ka sankcijas būtiski kaitē reģiona tautsaimniecībai, kas lielā mērā balstās uz stikla ražojumu eksportu.

«Mūsu precēm ticis noteikts embargo. Ar šo balsojumu vēlamies dot stipru signālu Itālijas valdībai un Eiropas Savienībai, lai tās maina politiku pret Krieviju,» tā organizācija Euronews citē padomes locekļa Stefano Valdegamberi (Stefano Valdegamberi) (partija Ziemeļu līga Padānijas neatkarības atbalstam) pausto.

Veneto Reģionālās Padomes opozīcijas pārstāvis Graciano Azalins (Braziano Azzalin) tikmēr kritizējis pieņemto rezolūciju, norādot: «Veneto ir reģions, ne suverēna valsts, tas nevar lemt par ārpolitiskiem jautājumiem. Šai rezolūcijai nebūs nekādas ietekmes, tā ir vienkārši propaganda par labu Ziemeļu līgai».

Ref: 111.111.103.3530

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas