AS Ventbunkers mazākuma akcionāri apmelo uzņēmuma vadību

Mediju telpā izskanējusī ziņa no AS Ventbunkers mazākuma akcionāru Topmar un Kement pārstāvja Aleksandra Niklasa puses par it kā nozagtiem naudas līdzekļiem 8.5 miljonu eiro apmērā no AS Ventbunkers, ir pilnīgi aplama un tika izplatīta, lai apzināti maldinātu presi un sabiedrību, paziņojusi AS Ventbunkers vadība.

AS Ventbunkers vadība uzsver, ka minētie finanšu līdzekļi 8.5 miljonu eiro apmērā atrodas un vienmēr atradušies kompānijas rīcībā un nekad nav bijuši nodoti svešās rokās, vai pārskaitīti uz citu kompāniju vai privātpersonu kontiem. Minētie finanšu līdzekļi tika pārcelti starp diviem AS Ventbunkers kontiem vienas starptautiskas bankas ietvaros, kas saistīts ar finanšu līdzekļu pārgrupēšanu (regrouping of cash funds) izdevīgākai finanšu pārvaldes nodrošināšanai. Nauda nav iztērēta, nozagta vai pazudusi.

Uzņēmuma vadība ir neizpratnē par sabiedrības maldināšanu, izplatot nepatiesas ziņas, kurām nav nekā kopīga ar patieso situāciju. Tā vietā, lai izplatītu šādas ziņas, aicinām akcionāru grupu ap Olafu Berķi un Oļegu Stepanovu apmeklēt AS Ventbunkers sasauktās akcionāru sapulces. Tādējādi mazākuma akcionāri būtu daudz labāk informēti par AS Ventbunkers un uzņēmuma meitas sabiedrību nākotnes plāniem un mērķiem. Vienlaikus AS Ventbunkers valde un padome cer, ka arī mazākuma akcionāri spēs pieņemt uzņēmuma jauno atklātības un caurspīdīguma politiku.

AS Ventbunkers vadība ir gatava sagaidīt publisku atvainošanos no atbildīgajām personām par nepatiesas informācijas sniegšanu un kaitēšanu uzņēmumam, vai citādi uzņēmums būs spiests vērsties tiesā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas