Ventspilī steigā pārapstiprina iepriekšējo Brīvostas pārvaldes sastāvu

Ventspils pilsētas dome piektdien, 18.oktobrī, apstiprinājusi pilnvaru pagarināšanu uz vēl pieciem gadiem Ventspils brīvostas pārvaldes valdē tajā jau ilgstoši esošajiem vietvaras politiķiem Aivaram Lembergam, Jānim Vītoliņam, Guntim Blumbergam un Didzim Ošeniekam, liecina BNN rīcībā esošā informācija.

Šobrīd gan tiek izskatīts, vai process, kā tika risināts steidzamības kārtas jautājums, bija pareizs. Proti, vai tika pietiekami laicīgi izziņots par sēdes papildinājumiem.

BNN jau ziņoja, ka Ventspils pilsētas dome negaidīti sasauca ārkārtas sēdi, kurā tika lemts par Lemberga, Vītoliņa, Blumberga un Ošenieka pilnvaru pagarināšanu Ventspils Brīvostas pārvaldes valdē.

Vēl par šo tematu: Steigā vēlas pagarināt Lemberga, Vītoliņa, Blumberga un Ošenieka pilnvaras Ventspils brīvostā

Jāatgādina, ka visi apstiprināmie Brīvostas valdē ir jau diezgan ilgu laiku. Lembergs šajā amatā ir jau 25 gadus – kopš 1994.gada. Vītoliņš valdē darbojas kopš 1996.gada – tātad jau 23 gadus. Blumbergs brīvostas pārvaldes valdē ir kopš 1999.gada, ar pārtraukumu laikā no 2006. līdz 2009.gadam, kad bija ievēlēts Saeimā. Savukārt Ošeniekam brīvostas pārvaldes valdē rit jau trīspadsmitais gads.

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Nu ir jau laikam iemesls….suņi zin ko ēduši, bet šiem vīriem laikam vēlreiz un vēlreiz ir jāpārlasa sava papildus darba vietas nosaukums, kurš satur vārdu brīvosta.Osta, osta, osta,osta……ielas, autostāvietas,sporta klubus u.t.t tas nesatur….

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas