Vēsture atkārtojas: Ar Lembergu saistīts medijs atsauc nepatiesas ziņas par Meroni

Kārtējo reizi ar Lembergu saistīts medijs spiests atzīties melos un atsaukt savus nepamatotos izteikumus, kas vērsti pret advokātu Rudolfu Meroni. Šoreiz atsaukumu publicējusi Neatkarīgā Rīta Avīze (NRA).

Laikrakstā NRA 2019.gada 1.augustā tika publicēts NRA žurnālista Māra Krautmaņa komentārs, kur žurnālists paudis nepatiesu apgalvojumu par to, ka Meroni vajadzējis atbrīvoties Latvijas dzelzceļa vadības, izdarot spiedienu uz Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu.

Atvainošanās un atsaukums gan laikrakstā ievietots tikai 15.oktobrī – vairākus mēnešus pēc maldinājuma publikācijas, nevis septiņu dienu laikā, kā to prasa likuma Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem 21.pantā.

Kā liecina Lursoft dati, NRA pieder Mediju namam, kas dibināts 2002.gadā, un tā vienīgais īpašnieks ir Nauris Kāpostiņš – Lemberga dēla Anrija sievas brālis.

Jāatzīmē, ka šis nav pirmais gadījums, kad mediji, kas saistīti ar Aivaru Lembergu, cenšas neveiksmīgi nomelnot advokātu un vēlāk ir spiesti atzīt paustos melus.

Lasiet arī: Dienai paiet teju pusgads, lai atzītu, ka Meroni nav apsūdzēts kriminālprocesā un Pret laikrakstu Diena ierosināts kriminālprocess par neslavas celšanu Dr. Rudolfam Meroni

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas