Vēsture atkārtojas. Lembergs dod rīkojumu no cietuma

Par korupcijas noziegumos vainīgu atzītais Aivars Lembergs cietumā tā vienkārši nesēž, lasot filozofiskus apcerējumus vai rakstot pašam savējos. Viņš turpina «strādāt» pilsētas domē, dodot rīkojumus, liecina BNN rīcībā nonākušais dokuments.

Lembergs sēž cietumā par kukuļņemšanu, naudas atmazgāšanu, ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu u.c. Par nodarījumiem Rīgas apgabaltiesa 22.februārī Lembergam piesprieda piecu gadu cietumsodu, mantas konfiskāciju un 20 000 eiro sodu.

Taču Lembergs no Ventspils pilsētas domes neatkāpjas un joprojām izdod rīkojumus, kaut arī tiesa ir paziņojusi, ka viņš fiziski nevarēs nekādi piedalīties domes sēdēs, esot cietumā.

Vēl par šo tematu: Lemberga mēģinājumi apiet likumu, pat esot cietumā

Lai gan viņa «padotie» par visām varītēm cenšas izkārtot viņam datoru, lai Lembergs varētu vadīt domi, Ieslodzījuma vietu pārvalde skaidri un gaiši pateica, ka tā vis nenotiks. Taču no apvāršņa pazust Lembergs negrasās un raksta, kas domes deputātiem būtu jādara.

Rīkojumā, kas datēts ar 2021.gada 9.martu, teikts, ka jāpalielina algas visiem zemu apmaksātajiem speciālistiem, kuriem algas bija noteiktas virs 430 eiro. 

Šobrīd rodas arī jautājums: kā dokuments ir sagatavots un Lemberga parakstīts? Visticamāk, citi domes deputāti rīkojumu sagatavojuši un nogādājuši uz Centrālcietumu.

Taču – ja šāda veida dokumenti tiek sūtīti, tad pastāv ļoti liela varbūtība, ka arī citām Lemberga uzticības personām tiek doti dažādi rīkojumi.

Jānorāda, ka šī nav pirmā reize, kad šādi notiek. Kad Lembergs bija apcietinājumā 2007.gadā, viņš turpināja dot rīkojumus Ventspils pilsētas domei, tās deputātiem caur vēstulēm, kas sūtītas no Matīsa cietuma telpām.

Lasiet arī: Lemberga ieslodzījuma laika vēstule – kā tika doti rīkojumi pilsētas pārvaldīšanai?

Saistītie raksti

7 KOMENTĀRI

  1. Aivars Parks izdod rīkojumu – tiem, kuriem algas noteiktas virs 430 eiro (tātad, piemēram, 1000 eiro), noteikt algu līdz 500 eiro

  2. Lembergs vismaz sakārtoja skaistu pilsētu; ko Rīgas tie saucamies? pataisīja, ka pat mašīnām bail braukt, ka nenobrauc pazemē, un ne tik Rīgā… to, ka Lembergu kādam vajadzēja no ceļa nost-tas bez brillēm redzams..

  3. Lembergs izpilda valdības rīkojumus, attālinātais darbs un joprojām domā par savas pilsētas iedzīvotāju labklājību. Nekāda tiesa nav spējīga atcelt venstpilnieku uzticību Lembergam. Tā lieta par Lembergu ir politisks pasūtījums, tā savirpināta no biznesa konkurentu stāstiem un pastāstiem. Lembergs uzvarēs visas tiesas, tikai jautājums, kas segs pretpiedziņu apmēram 300 miljonu apmērā- Bordāns, prokurori vai tiesneši???????

  4. Viņš aizņemts ar savām tiesu lietām, gatavojot savu pēdējo runu, palaidis garām, ka minimālā alga jau no 2021.gada 1.janvāra ir 500 eiro, tātad tas ir Ventspils pašvaldības neizpildīts darbiņš, ka visiem pilnas slodzes darbiniekiem bija jāmaina algu likmes, lai nebūtu pārkāpti noteikumi par minimālo algu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas