Veterāniem – partizāniem, virsniekiem, strēlniekiem – piešķir 47 530 eiro

Ministru kabineta sēdē otrdien, 2.aprīlī, apstiprināts rīkojuma projekts par 47 530 eiro piešķiršanu no Aizsardzības ministrijas budžeta piecu nevalstisko organizāciju projektu īstenošanai, informē ministrijas pārstāve Aiva Kokoriša.

Latvijas Nacionālo partizānu apvienība tiks pie 12 000 eiro, Latviešu virsnieku apvienībai piešķirs 9 750 eiro, Latviešu strēlnieku apvienība – 4 940 eiro. Latvijas Rezerves virsnieku asociācijai piešķirs 1 612 eiro, bet Latvijas Nacionālo karavīru biedrībai – 19 228.

Nevalstisko organizāciju iesniegto projektu uzdevums ir informēt par valstiski svarīgiem notikumiem, kas sekmējuši valstiskās neatkarības un suverenitātes iegūšanu, veicinot patriotisko audzināšanu un palīdzot saglabāt militārās vēstures liecības.

«Mūsu uzdevums ir atbalstīt latviešu karavīru un veterānu organizācijas, kuras ne tikai rūpējas par vēstures liecību saglabāšanu, bet nodod savas zināšanas mūsu jaunatnei, mācot viņiem Latvijas vēsturi un patriotismu,» uzsver aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas