Vētra norimusi? Birža atjauno Olainfarm akciju tirdzniecību

Nasdaq Riga valde ceturtdien, 4.aprīlī, lēmusi atjaunot tirdzniecību ar AS Olainfarm akcijām, vēstīts biržas paziņojumā.

Tāpat atsaukts arī 29.martā uzņēmumam noteiktais uzraudzības statuss.

Birža pauž, ka līdz ar 1.aprīļa ārkārtas akcionāru sapulcē pieņemtajiem lēmumiem beigušies apstākļi, kuru dēļ tika apturēta tirdzniecība un piemērots uzraudzības statuss.

BNN jau ziņoja, ka 1.aprīlī Uzņēmumu reģistrs lēmis reģistrēt izmaiņas AS Olainfarm valdes un padomes sastāvā.

Olainfarm padomi šobrīd vada ekonomists Gundars Bērziņš, tās sastāva iecelts arī Jānis Buks, kurš ir padomes priekšsēdētāja vietnieks, kā arī Kārlis Krastiņš, Andrejs Saveļjevs un Haralds Velmers. Šādā sastāvā padomi pirmdien, 1.aprīlī, pie uzņēmuma ieejas novietotā mikroautobusā iecēla akcionāri, kuriem kopumā pieder 61,5% akciju.

Savukārt jaunieceltā padome savā pirmajā sapulcē, kas notika 1.aprīlī, uzreiz pēc jaunās padomes apstiprināšanas, lēma veikt izmaiņas Olainfarm valdē, proti, pašreizējo valdes locekli Ingu Krūkli mainīt pret Lauri Macijevski, kurš jau iepriekš bijis Olainfarm valdes loceklis.

Akcionāru strīdu dēļ birža Nasdaq Riga no 1.aprīļa bija apturējusi tirdzniecību ar Olainfarm akcijām.

Olainfarm nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē Nasdaq Riga oficiālajā sarakstā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas