Vētras dēļ ASV atcelta Google Nexus prezentācija

Tā kā uz Ņujorku šajās dienās nekursē neviens avioreiss un visa ASV austrumu piekraste piedzīvo vienu no spēcīgākajām vētrām pēdējās desmitgadēs, interneta tehnoloģiju kompānija Google bijusi spiesta atcelt plānoto Google Nexus prezentāciju.

Ņujorkā plānotajā pasākumā bija paredzēts prezentēt divas Nexus ierīces – 10 collu planšetdatoru Nexus 10 un 4,7 collu viedtālruni Nexus 4, kas darbojas ar Android 4.2 Jelly Bean operētājsistēmu.

Nexus 10 attēlu izšķirtspēja esot 1560×1600 pikseļi, kas, kā apgalvo Google, padara to par planšetdatoru ar visaugstāko izšķirtspēju pasaulē, raksta Computer World.

Planšetdators spēj deviņas stundas darboties video skatīšanās režīmā un līdz pat 500 stundām gaidīšanas režīmā. Tas sver 603 gramus, tam ir divkodolu Cortex-A15 procesors, 5 megapikseļu aizmugurējā kamera un 1,9 megapikseļu priekšējā kamera.

Nexus 4 viedtālrunis ir aprīkots ar bezvadu uzlādes tehnoloģiju un jaunu klaviatūru, kas rakstīšanu padara krietni ērtāku. Android 4.2 piedāvā arī funkciju Photo Sphere, kas ļauj uzņemt 360 grādu attēlus. Tāpat ierīce atbalsta bezvadu multimediju straumēšanas standartu Miracast, tāpēc lietotāji var straumēt filmas tieši no augstas izšķirtspējas televizoriem.

Telefonam ir četru kodolu Qualcomm Snapdragon S4 Pro procesors, 1280×768 pikseļu izšķirtspēja, NFC, Bluetooth, 8 megapikseļu aizmugurējā kamera un 1,3 megapikseļu priekšējā kamera. Tā svars ir 139 grami.

Plānots, ka, sākot no 13.novembra, Nexus 10 un Nexus 4 būs pieejami iegādei Google Play Store ASV, Lielbritānijas, Austrālijas, Francijas, Vācijas, Spānijas, Kanādas un Japānas iedzīvotājiem.

Jāpiebilst, ka jau agrāk Google radušās problēmas ar Nexus ierīču izrādīšanu publikai. Pagājušajā gadā prezentācija tika atlikta par nedēļu, lai izrādītu cieņu mirušajam Apple vadītājam Stīvam Džobsam (Steve Jobs), raksta Fudzilla.com.

Eksperti gan mierina, ka, tā kā ierīces veikalos parasti nonāk nedēļu vai divas pēc prezentācijas, iepriekš paredzētais laiks, kad pircēji tās varēs iegādāties, visticamāk, paliks nemainīgs.

Ref.110.000.103.2446

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas