VID atsāk klientu apkalpošanu vēl septiņās pilsētās, iepriekšējs pieraksts – obligāts

No 29.jūnija klātienes klientu apkalpošanu Valsts ieņēmumu dienests (VID) atsāk arī Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā un Rēzeknē, informē VID.

Drošības un piesardzības prasību dēļ bez iepriekšējā pieraksta iedzīvotāji netiks apkalpoti. Minētajās pilsētās klientu apkalpošana klātienē, tāpat kā līdz ārkārtējai situācijai, notiks pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Minēto klientu apkalpošanas vietu adreses ir šādas: Liepājā – Jūras iela 25/29; Ventspilī – Dzintaru iela 22/9; Daugavpilī – Klusā iela 4A; Valmierā – Beātes iela 49; Jēkabpilī – Draudzības aleja 2; Jelgavā – Lielā iela 6 un Rēzeknē – Jupatovkas iela 11, Jupatovka, Griškānu pag., Rēzeknes nov.

VID norāda, ka pakalpojumi klātienē tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 67120005.

Apmeklējot VID klientu apkalpošanas vietas, VID lūdz būt piesardzīgiem un atbildīgiem, un ievērot visus valstī joprojām noteiktos piesardzības pasākumus – ieturēt divu metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. Tāpat dienestā aicina atlikt VID apmeklējumu, jūtot elpceļu slimības pazīmes, kā arī nenākt, ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

Iedzīvotāji visus VID pakalpojumus var saņemt elektroniski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā.

VID konsultācijas var saņemt, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000 vai uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā Sarakste ar VID. Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

Par VID klātienes pakalpojumu turpmāko pieejamību informēsim VID tīmekļvietnē www.vid.gov.lv un sociālajās platformās.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas