VIDEO | Aktieris Bens Stillers Ukrainas prezidentam Zelenskim: «Jūs esat mans varonis!»

ASV aktieris Bens Stillers (Ben Stiller) 20.jūnijā Kijivā ticies ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, apliecinot atbalstu Ukrainai.

Kā vietnē Twitter vēsta ANO Bēgļu aģentūra UNHCR, iepriekš aktieris ticies ar kara bēgļiem Polijas un Ukrainas robežā, apmeklējis arī Ukrainas pilsētu Ļvivu. Stillers robežu apmeklējis kā ANO labas gribas vēstnieks, lai tiktos ar ukraiņu bēgļiem, dalītos stāstos par kara ietekmi uz cilvēkiem un pastiprinātu aicinājumus uz solidaritāti.

«Ir tiešām brīnišķīgi jūs satikt, tas ir liels gods. Jūs esat mans varonis!» sasveicinoties sacīja ASV aktieris.

Viņš arī uzsvēra, ka tas, ko Zelenskis šobrīd dara savas valsts labā ir patiesi iedvesmojoši.

Pēc vairāku apmetņu apmeklējuma Kijivas apgabalā Stillers Zelenskim sacīja, ka klātienē redzēt Krievijas kara radītos postījumus ir daudz iespaidīgāk, salīdzinot ar televīzijā redzēto.

«Tu redzi to visu televīzijā, sociālajos tīklos, bet to patiesi redzēt, izjust, būt tur uz vietas – tas ir kas pavisam cits!»

Zelenskis pie vietnē Instagram ievietotā video no tikšanās ar Stilleru raksta: «Ukraiņi jūt visas pasaules, daudzu slavenu cilvēku atbalstu. Un Bena Stillera vizīte to vēlreiz apstiprina. Jūsu ceļojums uz Irpinu un Makarovu, tikšanās ar mūsējiem daudz izsaka.»

«Mēs novērtējam, ka esat šeit šajā mūsu valstij grūtajā laikā.»

Video no tikšanās

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas