Video: Dienasgaismu ierauga Prāta Vētras un Daddy Was a Milkman kopprojekts This Is How I Feel

Renārs Kaupers

Divu kaimiņvalstu komandas – Lietuvas Daddy Was A Milkman un Latvijas Prāta Vētra – kopprojekts This Is How I Feel ceturtdien, 31.oktobrī, ierauga dienasgaismu.

Renārs Kaupers atceras, kā viņa lietuviešu draugs Ramunas reiz stāstījis par dziedātāju, kurš spilgti iemirdzējies pie Lietuvas mūzikas debesīm ar lieliskām dziesmām un perfektu angļu valodu, līdz pāris gadu vēlāk laiku pa laikam šur un tur saskrējušies ar šo puisi vārdā Ignas, kuru Renārs raksturo kā vienkāršu un pamatīgu cilvēku, ko vienmēr prieks satikt.

Ignas grupa Lietuvas un Latvijas klausītājiem pazīstama ar nosaukumu Daddy Was a Milkman, bet radiostaciju dziesmu sarakstos bieži atrodama viņu populārākā dziesma Breathe In. Daddy Was a Milkman vairākkārt viesojušies Latvijā – gan uzstājoties dažādos festivālos, gan ar solo koncertu Arēnā Rīga pagājušā gada nogalē.

Ideja par abu grupu sadarbību virmoja gaisā jau ilgāku laiku, tomēr mūza kavējās, līdz kādu dienu pie Renāra atnāca diezgan vienkārša melodija, kuru viņš ierakstīja telefonā un nosūtīja Ignasam.

«No This is how I feel pirmās versijas pāri nav palicis nekas – tā gadās,» smejas Renārs Kaupers. «Ignas kopā ar savu kolēģi producentu Vitas, strādājot pie kompozīcijas, pievienoja dziesmai ļoti skaistu vidusdaļu, kura Prāta Vētrai šķita labāka par oriģinālversijas pantu, tad studijā Viļņā radās piedziedājums, Ignas sacerēja tekstu un voilà – dziesma ir tapusi!»

«Dziesma ir par draudzības spēku – saitēm, kuras vieno īstus draugus. Par to, kas mums visiem kopīgs – mums nepieciešams kāds, kam varam uzticēties, plecs, uz kura paraudāt.»

«Ja blakus ir īstais cilvēks, tad smiekli, atmiņas un kaut vai viens pats uzmundrinošs vārds spēj darīt brīnumus! Mēs gribējām šo svarīgo ziņu pasniegt viegli un pozitīvi un aicināt veltīt laiku saviem vistuvākajiem, jo citādi mēs nedrīkstam,» saka Ignas, bet Renārs atceras reiz dzirdēto, ka, laiks un uzmanība ir pats vērtīgākais, ko varam otram dot.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas