Video | Ušakovs asi nosoda Kremļa rīcību Ukrainā

Nils Ušakovs, karš, Saskaņa, Ukraina, Kremlis, Krievija, Putins, bombardēšana, karam nē, nostāja, uzruna, Eiropas Parlaments,
EP deputāts Nils Ušakovs. Foto: Zane Bitere/LETA

«Šobrīd, kad Kremlis īsteno zemisku un noziedzīgu karu pret Ukrainu, daudzi saka: ir kauns būt krievam. Tā tas nav,» šādi savu uzrunu Eiropas Parlamentam 2.martā sācis deputāts Nils Ušakovs (S).

Viņš norāda: «Krievijā tiek aizturēti tūkstošiem cilvēku, kas bezbailīgi piedalās protesta akcijās, pilsētu ielās protestē pret karu.»

«Eiropas pilsētas piedalās manifestācijās un demonstrācijās ES krieviski runājošie pilsoņi un iedzīvotāji. Būt krievam nav kauns,» uzsver Ušakovs.

Lasiet arī: Navaļnijs aicina krievus protestēt katru dienu par spīti bailēm

«Bet vienā brīdī var pārņemt bezgalīga kauna sajūta par to, ka tu esi vai nu atbalstījis, vai mēģinājis atrast attaisnojumus tiem, kas dod noziedzīgas pavēles bombardēt Harkovas pilsētas mikrorajonus.»

«Mums ir jānodrošina Ukrainai iespēja iestāties Eiropas Savienībā tik ātri, cik vien iespējams. Mums vienlaicīgi ir jāpasaka krievu cilvēkiem, kas ir Eiropas pilsoņi un rezidenti, ka jūs esat mūsējie. Un galvenie vārdi, kas ir jāpasaka visās valodās šodien, ir: «Нет преступной войне в Украине!» [Noziedzīgam karam Ukrainā – nē! – no krievu val.]»

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas