Viedtālrunis LG G4 veikalu plauktos nonāks jau nākamnedēļ

Latvijas pircējiem jau no nākamās nedēļas būs pieejams viedtālrunis LG G4, kura viena no būtiskajam iezīmēm ir viedtālruņu segmentā reti sastopamā F1.8 apertūras lēca savienojumā ar 16MP kameru.

Kā jauninājums tālrunī G4 ir Manual Mode, kas nodrošina pieredzējušiem fotogrāfiem iespēju tieši kontrolēt fokusu, slēdža ātrumu, ISO, ekspozīcijas kompensāciju un baltās krāsas līdzsvaru katram attēlam. Profesionāli fotogrāfi papildus JPEG var arī saglabāt savas fotogrāfijas RAW formātā, nodrošinot precīzāku rediģēšanu bez detaļu zaudēšanas. LG G4 arī piedāvā 8MP priekšējo kameru asiem, detalizētiem pašportretiem un grupu fotouzņēmumiem, portālu BNN informē LG Electronics.

LG G4 ir arī pirmais viedtālrunis, kurā tiek izmantots 5,5 collu IPS Quantum ekrāns, kas piedāvā par 20% labāku krāsu attēlošanu, par 25% labāku gaišumu un par 50% labāku kontrastu. Šis ir pirmais Quad HD ekrāns, kurā tiek izmantota Advanced In-Cell Touch (AIT) tehnoloģija, kas apvieno LCD un skāriena sensorus vienā slānī, sola ražotājs.

LG G4 ir aprīkots ar 3,000mAh noņemamu akumulatoru, kas apvienots ar Qualcomm Snapdragon 808 procesoru ar X10 LTE.

Telefona dizainu nosaka Slim Arc koncepts, kuru izceļ ekrāns ar nelielu izliekumu. Slim Arc nodrošina par 20% lielāku izturību salīdzinājumā ar plakanajiem viedtālruņiem gadījumos, kad tālrunis nokrīt ar ekrānu uz leju. Viedtālruņa korpuss ir pieejams ar roku izstrādātas īstās ādas apdarē trīs krāsās. Citu pieejamo G4 aizmugures vāciņu apdaru klāstā iekļauta keramiski balta ar 3D rakstu, metāliski pelēka un spīdīgi zelta krāsa.

Ref: 102.000.102.9924

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas