Vietas sadalītas – zināmas Latvijas EP deputātu pienākumi turpmākajiem gadiem

Izziņoti Eiropas Parlamenta (EP) parlamentu sadarbības delegāciju sastāvi, un līdz ar to zināmas arī visas no Latvijas ievēlēto deputātu funkcijas jaunā sasaukuma pirmajos divarpus gados, informē EP pārstāvis Jānis Krastiņš.

Sandra Kalniete (JV) strādās EP Ārlietu komitejā un būs locekle ES un Ukrainas parlamentārās asociācijas komitejas delegācijā, kā arī Euronest parlamentārās asamblejas delegācijā.

Tāpat viņa būs aizstājēja Starptautiskajā tirdzniecības komitejā, Drošības un aizsardzības apakškomitejā, delegācijā ziemeļvalstu sadarbībai un attiecībām ar Šveici un Norvēģiju, kā arī ES un Islandes apvienotajā parlamentārajā komitejā un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) apvienotajā parlamentārajā komitejā

Tikmēr Inese Vaidere (JV) strādās Ekonomikas un monetārajā komitejā un delegācijā ĀKK un ES apvienotajā parlamentārajā asamblejā.

Vaidere būs arī aizstājēja Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejā, delegācijā attiecībām ar Dienvidaustrumāzijas valstīm un ar Dienvidaustrumāzijas valstu asociāciju (ASEAN).

Nils Ušakovs (Saskaņa) darbosies Budžeta komitejā, delegācijā attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm un delegācijā Euronest parlamentārajā asamblejā.

Viņš būs arī aizstājējs Ārlietu komitejā, delegacijā ES un Armēnijas parlamentārās partnerības komitejā, ES un Azerbaidžānas parlamentārās sadarbības komitejā un ES un Gruzijas parlamentārās asociācijas komitejā.

Andris Ameriks (Saskaņa) strādās Transporta un tūrisma komitejā, Lūgumrakstu komitejā, kā arī delegācijā ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju.

Viņš būs aizstājējs Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un delegācijā ES un Krievijas parlamentārās sadarbības komitejā.

Roberts Zīle (VL-TB/LNNK) strādās Ekonomikas un monetārajā komitejā un Transporta un tūrisma komitejā. Viņš arī būs loceklis delegācijā attiecībām ar Ķīnas Tautas Republiku.

Zīle būs arī aizstājējs Budžeta komitejā, delegācijā ES un Meksikas apvienotajā parlamentārajā komitejā un delegācijā Eiropas un Latīņamerikas parlamentārajā asamblejā.

Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) būs priekšsēdētāja vietniece Kultūras un izglītības komitejā. Tāpat viņa būs arī delegācijā attiecībām ar Austrāliju un Jaunzēlandi.

Melbārde būs arī aizstājēja Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejā, delegācijā ES un Armēnijas parlamentārās partnerības komitejā, ES un Azerbaidžānas parlamentārās sadarbības komitejā un ES un Gruzijas parlamentārās asociācijas komitejā, kā arī delegācijā Euronest parlamentārajā asamblejā.

Ivars Ījabs (AP) strādās Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm.

Viņš būs arī aizstājējs Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komitejā, delegācijā attiecībām ar Andu Kopienas valstīm, delegācijā attiecībām ar Dienvidaustrumāzijas valstīm un ar Dienvidaustrumāzijas valstu asociāciju (ASEAN), kā arī delegācijā Eiropas un Latīņamerikas parlamentārajā asamblejā.

Tatjana Ždanoka (LKS) būs priekšsēdētāja vietniece Lūgumrakstu komitejā, kā arī locekle Nodarbinātības un sociālo lietu komitejā un delegācijā ES un Moldovas parlamentārās asociācijas komitejā.

Ždanoka būs arī aizstājēja Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komitejā, delegācijā ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas