Vīrietis veica viltus zvanu ugunsdzēsējiem – ierodoties notikumu vietā viņus sagaidīja pārsteigums!

Mīlestība ir reti dīvaina lieta. Tā var likt cilvēka ceļiem trīcēt, vēderā dejot tauriņiem un vispār paveikt prātam neaptveramo.

Kāds vīrietis nesen veica joku zvanu uz operatīvā dienesta tālruni, viņš izsauca ugunsdzēsējus, lai tie palīdz viņam nodabūt no pirksta saderināšanās gredzenu. Šis scenārijs bija pārāk labs, lai tas būtu ticams, tomēr 33 gadus vecajam Markam Edvardam izdevās panākt to, ka ugunsdzēsēji steigšus ierodas notikuma vietā.

Patiesībā Marks jau labu laiku plānoja lūgt savas draudzenes Džodijas Vinsendas (35) roku. Komiskā rīcība notika Birmingemā, Ņūstrītā. Plāns bija tik nevainojami noslīpēts, ka Marks pat sarunāja visu ar Džodijas priekšnieku, lai tas ļautu Džodijai doties uz konkrēto izsaukumu. Ugunsdzēsēji atzinās, ka steigušies uz izsaukuma vietu, domājot, ka tā būs normāla glābšanas operācija, tāda, ar kuru nākas saskarties no dienas dienā.

saderinasanas1

Tiklīdz ugunsdzēsēji ieraudzīja notikuma vietā Marku, viņi nespēja nepriecāties par notiekošo.

topratedviral.com

osta6

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

  1. Atkal kārtējās pupu mizas !…. nodabūt no pirksta saderināšanās gredzenu.
    ….!!!…Patiesībā Marks jau labu laiku plānoja lūgt savas draudzenes Džodijas Vinsendas (35) roku . ..Kas ir šis MARKS ? Pasaules izvirtulis vai ?
    Ar vienu ir SADERINĀJIES ,….bet otrai taisās lūgt roku !!! Ja tā ir viena untā pati persona ,tad ,kāda velna pēc …….. JĀVELK NOST SADERINĀŠANĀS GREDZENS ?!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas