Viļņā āra kafejnīcām ļaus bez maksas izmantot pašvaldības teritorijas

Ģedimina gatve, Viļņa

Lietuvas galvaspilsēta, rēķinoties ar āra kafejnīcu darbību laikā, kad nāksies turpināt ievērot fizisku distanci, atļaus ēdinātājiem galdiņus izvietot publiskās vietās bez maksas, tā vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

«Laukumi, skvēri, ielas – blakus esošām kafejnīcām šosezon būs atļauts izvietot galdiņus bez maksas un tā veikt saimniecisko darbību karantīnas laikā,» paziņojis Viļņas mērs Remigijs Šimašus (Remigijus Šimašius). Viņa teikto otrdien, 28.aprīlī, citēja The Guardian.

Lasiet arī: Lietuva par pašizolācijas neievērošanu paredz cietumsodu

Lietuvā, kur ir spēkā vispārēja karantīna, kas netiks atcelta vēl līdz 11.maijam, no šīs nedēļas ir atļauts atsākt darbību gandrīz visiem veikaliem, frizētavām un ēdināšanas iestādēm ar āra galdiņiem.

Vienlaikus Lietuvas Veselības ministrija ir ieviesusi stingrus fiziskas distances un drošības noteikumus. Veikaliem ir jāierobežo pircēju skaits telpās. Sabiedriskās vietās ir obligāti jānēsā elpceļu maskas, bet klātienes ēdināšanas iestādēs galdiņiem ir jāstāv vismaz divu metru atstatumā vienam no otra, raksta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas