Viļņā neatļautā burziņā pieķer ap 100 studentu

Policija Viļņā izjaukusi privātu ballīti ar vairāk nekā 100 cilvēku līdzdalību, no kuriem vairums bijuši ERASMUS apmaiņas programmas studenti. Lietuvā ir spēkā karantīnas ierobežojumi ar liegumu dažādām mājsaimniecībām tikties telpās, vēsta Lietuvas sabiedriskie mediji LRT.lt un LRT Radijas.

Saskaņā ar Viļņas policijas pausto sestdien, 10.aprīlī, saņemta informācija, ka naktī pēc pusnakts kādā ēkā ielā Kareivių gatvė, galvaspilsētas centrā skan skaļa mūzika.

«Kad ieradās policija, tika atrasta zāle, kur atradās pūlis ar cilvēkiem,» kārtībsargu pārstāvis Ramūns Matons (Ramūnas Matonis) sacījis intervijā LRT Radio. «Viņu bija vairāk nekā 100. Policijas darbinieki noskaidroja pasākuma rīkotājus un telpu īrnieku.»

Lasiet arī: Lietuvā atlikušie ierobežojumi vērsti pret mājsaimniecību tikšanos, uzturēšanos ārpus mājas

Policijai izdevās identificēt 89 cilvēkus, no kuriem vairums bijuši ES studentu apmaiņas programmas ERASMUS dalībnieki. Pārējiem izdevies aizbēgt no notikuma vietas. Šis ir lielākais burziņš, kādu Lietuvas policija atklājusi un izjaukusi, kopš 2020.gada novembra, kad valstī stājās spēkā pašreizējā Covid-19 karantīna. Pasākuma apmeklētājiem no draud naudassods robežās no 500 līdz 1 500 eiro.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1385517/some-100-exchange-students-caught-partying-in-vilnius

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas