Viņa izglāba mirstošu puisēnu, bet paskaties uz viņu tagad – pēc 2 mēnešiem!

Šo divus gadus veco puisēnu ģimene pameta nomiršanai bada nāvē, jo domāja, ka viņš ir raganas bērns. Astoņus mēnešus drosmīgais bērns viens pats klīda pa ielām, kaut kā vilkdams dzīvību.

Mazais cieta no tārpiem vēderā un bada. Šī gada 31. janvārī viņu izglāba dāņu sociālā darbiniece, un puisēns beidzot saņēma medicīnisku un tīri cilvēcisku aprūpi. Puisēnam tika iedots vārds Houps (Hope), kas angļu valodā nozīmē “cerība”.

Tikai astoņu nedēļu laikā zēns piedzīvojis gluži brīnumainas pārvērtības un kļuvis pilnīgi par citu cilvēku.

Lūk, kā viņš izskatījās tad, kad tika izglābts:

 nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-271nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-251

Šobrīd mazais dzīvo aprūpes centrā, kur viņam ir 35 jauni brāļi un māsas, kuri par viņu rūpējas, rotaļājas un mācās kopā ar viņu, un vienmēr pārliecināts par to, ka viņš ir drošībā un saņem daudz mīlestības.

Viņš daudz smaida un bauda dzīvi. Šarmants mazs puisēns!

nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-38nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-71nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-81nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-110nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-111nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-121nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-131nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-331nigerian-witch-boy-starving-thirsty-recovery-anja-ringgren-loven-351

Avots: boredpanda.com

zeltene_logo_v1

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. Latvijas sociālie darbinieki bieži vien tikai sēž savos kantoros un nesaprot ne rīta, ne vakara pārsvarā vadās pēc kaut kādas statistikas . Derētu pamācīties!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas