Viņa nopirka kaķi, lai tas izķertu peles, bet bija šokā, ieraugot šādu skatu!

Katrā mājā, īpaši laukos, ir labi, ja dzīvojas pa kādam peļu junkuram, kurš izķer nelūgtos viesus.

Tomēr ne visi kaķi to mūsdienās labprāt dara. Varbūt viņi ar laiku ir kļuvuši vēl slinkāki nekā senāk? Vai arī viņi neuzskata, ka tas būtu viņu pienākums? Kas to lai zina.

Viņas mājās bija parādījusies žurka, cerībā, ka kaķis to notvers viņa sāka filmēt, tomēr, sieviete, kura vēlāk internetā publicēja šo videoklipu, nebija gaidījusi, ka kaķis šādi reaģēs uz peles klātbūtni! Patiešām, dīvaināks skats ar kaķi un peli nav redzēts!

https://www.youtube.com/watch?v=XOIfJAh7mNo

Avots:

Saistītie raksti

12 KOMENTĀRI

  1. Būtu tas kaķis kādas dienas uz plika ūdens padzīvojis, gan jau atcerētos dabiskos instinktus…Protams, ar Whiskas pārbarots kaķis ir pilnīgi bezjēdzīgs…

    • Mums laukos kādreiz bij ļoti gudrs un smuks kaķis vārdā Princis
      Viņš ļoti labi ķēra peles, garšoja arī ķirzakas, kad bij jauns bij arī atstiepis pagalmā zalkti ., bet ja pie kūts redzēja žurku, to viņš uzskatīja zem sava goda medīt, vinkārši sēdēja un vēroja.

  2. Tā ir žurka neviss pele. Ja zinājat tas nav smieklīgi žurka ir gaļasplēsējs un pat cilvēku var apēst kur jau kaķi 5sekundēs. Diez vai jūs patiktu kad jums iekostu un bail būtu. No žurkas neviss no peles. Pirms kad kaut ko sakat paši pameiğiniet. Tad nebūs smieklīgi. Un paši bļausiet. :@

  3. Reti ,kurš kaķis medīs žurkas.Žurka var stāties pretī cilvēkam. Pamēģiniet, drosmīgie gudrīši, paši stāties pretī žurkai!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas