Viņi ir viltīgi! 7 pazīmes, ka tu satiecies ar psihopātu

Neuzticies cilvēkiem, kauri no ārpuses šķiet šarmanti un nevainīgi. Vispirms pārliecinies, vai viņiem nepiemīt neviena no šīm rakstura īpašībām!

Žurnālā “New York Times” ticis publicēts saraksts ar psihopātu rakstura īpašībām, ko kriminologi izmanto, lai noteiktu, vai noziedznieks ir psihopāts. Bet atklājās kas šokējošs – daudzas no šīm pazīmēm piemīt arī parastiem cilvēkiem, kuri no ārienes šķiet šarmanti un nevainīgi.

Cilvēkiem ar nosliecēm uz psihopātiju piemīt šādas rakstura īpašības:

Izmanīgums;

Ārkārtīga harizma;

Vajadzība vienmēr kaut ko darīt;

Augsta pašvērtības izjūta;

Patoloģiska melošana;

Tieksme ātri nogarlaikoties;

Emocionāla nepieejamība.

Daudzas sievietes apstiprinās, ka visas šīs īpašības piemīt viņu apjūsmotajam vīrietim – apbrīnojami harizmātiskam, jautram, aktīvam, pašpārliecinātam puisim, kurš vēlāk izrādīsies prinča drēbēs tērpies lietuvēns.

Uzmanies no šādiem cilvēkiem un neļauj sevi piemānīt ar rozēm un glaimojošiem vārdiem! Šādi partneri visbiežāk ir īstākie krāpnieki un bezrūpīgākie siržu lauzēji – un tas vēl nav sliktākais, uz ko viņi ir spējīgi.

Avots: mindbodygreen.com

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Autoram.
    Un ko vēl tu gaili sacerēsi!
    Sanāk tā, ja ir ņuņņa un izskatās pēc pedofīla vai pidara-tad tas ir super čalis.Un ja neko negrib darīt, tikai gulēt un blenzt televizorā, tad viss kārtībā. Nu tie labie jau ir tikai tie bēgļi,kas neko negrib darīt, arī nemāk-nevēlas un nav vispār mācāmi.Nu tādi cūkas tad arī der šīm apdauzītajām žurkām.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas