Viņķele: Vienotībā nepieciešama līdera nomaiņa

Saeimas deputāte Ilze Viņķele

Saeimas deputāte Ilze Viņķele un viss «sešinieks» partijas Vienotība vadībā vēlas redzēt bijušo eirokomisāru Andri Piebalgu.

Viņķele norāda, ka Latvijā politiskajām partijām nav līderu sacensības tradīciju un pie ārkārtīgi spēcīga un dominējoša līdera cilvēki vienkārši neuzdrīkstas pieteikt savu gatavību startēt uz partijas vadītāja amatu. Līdz ar to Vienotības ārkārtas kongresā būšot liels izaicinājums, lai cilvēki, apzinoties savu atbildību par partijas saglabāšanu, būtu gatavi atklāti pateikt, ka ir gatavi startēt partijas valdes priekšsēdētāja vēlēšanās.

«Ir pamats domāt, ka vismaz bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs, kurš to vairākkārt ir publiski apliecinājis, pieņems šo izaicinājumu. Viņam ir ļoti nopietna divu termiņu pieredze eirokomisāra amatā. Ja reiz Piebalgs ir apliecinājis, ka ir gatavs ņemt partijas Vienotība vadību savās rokās, gribu novēlēt, lai viņš to mēģina. Cik tas būs manos un kolēģu spēkos, mēs viņam palīdzēsim un atbalstīsim,» uzsvēra Viņķele.

Taujāta, vai partijā ir pārliecinošs atbalsts Piebalgam kā nākamajam Vienotības vadītājam, Viņķele atzina: «Mēs esam drusku tā kā apjukuši situācijas dēļ, kāda izveidojusies Vienotībā, par partijas zemajiem reitingiem. Skaidrs, ka līdera nomaiņa ir nepieciešama. Es esmu sapratusi, ka Piebalgs ir gatavs braukt uz reģionālajām nodaļām, klāstīt savu plānu, un tā ir laba prakse, kas dos pozitīvu rezultātu.»

Ref: 102.000.102.12331

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Švaukstam pagalam līdzīgais Piebalgs?
    Skolas direktors, PSKP biedrs un Latvijas ceļa biedrs, izglītības ministrs, drusku finanšu ministrs, vēstnieks, eirokomisārs – plaša profila pelēcība un tukšas mutes braucējs…
    Bet lai top: Vienotībai slīkšanas apstākļu bez Piebalga gana…

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas