Viņķele pagaidām neplāno ierobežojumu pastiprināšanu

Pagaidām nav plānots pastiprināt ierobežojumus saistībā ar COVID-19 rādītājiem pēdējā diennaktī, sociālajā vietnē Twitter paziņojusi veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Viņa raksta: «Pēc ilgāka laika mazskaitļu statistikas 18 šķiet ļoti daudz. Tas liek apzināties, ka jāturpina būt atbildīgiem un piesardzīgiem. Bet tas vēl nenozīmē, ka jāpastiprina ierobežojumi.»

Viņa uzsver, ka par ierobežojumiem varēs spriest pēc nākamo dienu rādītājiem.

Tāpat veselības ministre atzīmē, ka tikai ar sabiedrības līdzdarbību var ierobežot COVID-19.

BNN jau vēstīja Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti 18 jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 1 360.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē, ka 11 no inficētajiem bijuši kontaktpersonas dažādiem saslimušajiem.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēti 2 311 saslimšanas gadījumi, pēdējā diennaktī atklājot 17 jaunus inficēšanās gadījumus.

Lasiet arī: Minhene plāno alus ierobežojumus vīrusa izplatības mazināšanai

Igaunijā kopumā miruši 64 cilvēki vīrusa dēļ. Pēdējā COVID-19 izraisītā nāve Igaunijā konstatēta 2.jūnijā.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 2 726 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, nākot klāt 32 inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 85, taču izveseļojušies ir 1 794.

Līdz šim Latvijā veikti 242 823 izmeklējumi, norāda SPKC. Tāpat Latvijā miruši 33 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 1 135.

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. Jelgavā atkal būs tradicionālie Piena un maizes svētki. Vai tiks ierobežots apmeklētāju skaits? Kā to varēs regulēt tirdziņos un pie ēdienu degustēšanas?

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas