Viņš izīrē istabu tikai par 2 eiro mēnesī – tu nekad neuzminēsi, kāds āķis tur slēpjas

Ja kāds tev piedāvā Londonā īrēt istabu tik vien kā par 1 Lielbritānijas mārciņu (1,44 Eiro) mēnesī, kaut kur jāslēpjas āķim, vai ne?

Šajā gadījumā tāds tiešām ir – un tas ir diezgan biedējošs.

Īpašnieks ievietoja sludinājumu, ka meklē studenti, kas varētu dzīvot šajā istabā, maksājot šo pieticīgo summu, jo viņam ir bail gulēt mājā vienam pašam. Viņam esot autofobija jeb bailes no izolētības.

Viņš aicināja sievietes dzīvot kopā ar viņu Londonā, Grantshilā esošajā mājā.

Par spīti tam, ka mājā ir 5 guļamistabas, īrniecei būtu jāguļ vīrieša istabā. Šis noteikums liek apšaubīt mājas īpašnieka patiesos motīvus.

Vīrietis sludinājumu ievietojis EasyRoommate.com mājaslapā, detalizēti aprakstot ideālo istabas biedru.

Viņš raksta: “Izīrēju gultasvietu savā plašajā istabā, jo man ir autofobija – tās ir bailes no gulēšanas vienatnē un atrašanās vienam pašam.

Šajā mājā ir jauka dzīvojamā istaba, dārzs un sporta zāle, kā arī 4 vannasistabas. Īrniecei ir jābūt  tīrīgai, organizētai un sociālai sievietei.

Sazinieties ar mani, lai uzzinātu detalizētāku informāciju vai pieteiktos uz dzīvokļa apskati.”

Pēc daudzu sūdzību saņemšanas, lapas uzturētāji sludinājumu izdzēsuši.

Daudzas sievietes izteikušas bažas, ka sludinājums ir ārkārtīgi dīvains, jo cilvēks, kuram ir autofobija, izteicis prasības, ka īrniecei jābūt brīvai sievietei. Tomēr citas studentes pauž nožēlu, ka eksistē šāda slimība un jūt līdzi vīrietim.

Avots: www.mirror.co.uk

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas