Viņš kļuva par miljardieri un nopirka vecā šefa māju; bet ne jau tāpēc, lai tajā dzīvotu

Hedžfonda miljardieris iegādājies sava priekšnieka vasaras rezidenci par 40 miljoniem eiro – tad to nojaucis, lai uzbūvētu divtik lielu savrupmāju.

Deivids Tepers 2010. gadā iegādājās īpašumu ar skatu uz okeānu Sagaponakā, Ņujorkā – nu viņam piederošais īpašums ir visu laiku dārgākais, kāds atradies Hemptonā.

Nākamās vasaras laikā viņš lika nojaukt gandrīz 600 kvadrātmetru lielo ēku, lai uzbūvētu jaunu un daudz lielāku savrupmāju.

Tagad, piecus gadus vēlāk, Tepera mājas renovācijas darbi ir pabeigti, no grandiozās villas paveras satriecošs skats uz okeānu, un pie tās ir liels baseins un tenisa korti.

Arhitektiem, kuri projektēja ēku, tika piekodināts, ka okeānam jābūt redzamam no visām 1046 kvadrātmetru lielajā mājā esošajām istabām.

3

Tepers informējis būvniekus, ka viņu ārkārtīgi kaitina kāpas, kas liedz no mājas vērot saulrietu okeānā. Mājā šim nolūkam izveidots liels balkons ar ekstravagantu pusdienošanas laukumu un džakuzi, kā arī vēl viena papildus terase uz mājas jumta. Šī māja ir kā radīta, lai izklaidētu viesus vasaras sezonā.

4

Žurnālam „New York magazine” par vecās mājas nojaukšanu Tepers pastāstījis: „Varētu teikt, ka beidzot triumfējis taisnīgums.”

Avots: www.dailymail.co.uk

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas