Viņš palīdzēja vēža slimniekiem, bet tad ar viņu notika ļaunākais

Par spīti tam, ka zēnu ķircināja par to, ka “viņš izskatās pēc meitenes”, septiņus gadus vecais Vinnijs Dezautels neļāva nekam stāties savā ceļā, lai izaudzētu matus, kurus ziedot vēža pacientiem.

Pagāja divi gadi, līdz viņš bija gatavs ziedot garās cirtas. Viņa mamma, Amanda Azevedo dalījās ar zēna attēlu sociālajā vietnē Facebook, komentējot, ka lepojas ar savu dēlu.

“Viņš divus gadus audzēja matus un man tika tas gods tos nogriezt. Viņu ķircināja un noturēja par meiteni, tomēr viņš turējās pie sava, jo zināja, ka dara to cēla mērķa labad. Vinsent, es tevi mīlu līdz mēnesim un atpakaļ. Tu esi visnesavtīgākais septiņus gadus vecais zēns, kādu pazīstu,” saka zēna mamma.

Pāris nedēļas pēc labā darba Vinsentam pašam tika diagnosticēts agresīvs vēža paveids ceturtajā stadijā.

“Viņi atklāja, ka gurnā, kā arī kaulos acu, labā vaiga un deguna daļā ir izveidojies audzējs,” papildina Vinnija tēvs, Džeisons Dezautels.

GoFundMe mājaslapā zēna vecvecāki izveidojuši ziedošanas kontu, kurā saņemti 500 000 ASV dolāru, kurus vecāki vēlas nosūtīt labdarības organizācijām, kas finansē bērnu vēža izpēti un ārstēšanu.

Cik dzīve ir netaisnīga…

zeltene_logo_v1

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas