Vīrieši Latvijā: Sievietēm piestāv dabiskais skaistums

Lai uzzinātu Latvijā dzīvojošo vīriešu un sieviešu viedokli par to, kāds ir patiess skaistums, kā arī tā nozīmīgumu, zīmols Dove izveidoja kampaņu, kurā iekļautie video atklāj sabiedrības domas, BNN vēsta uzņēmumā.

Dove zīmola vadītāja Kertu Kai Poldvere (Kertu-Kai Põldvere) stāsta, ka pateicoties šī brīža skaistuma standartiem, kļūst ar vien grūtāk novērtēt savu īsto skaistumu, tādēļ tas kļūst par retumu mūsdienās. Uzņēmuma pārstāvji noteic, ka sievietēm nav sevi jāierobežo apkārtējā sabiedrības spiediena dēļ.

«Dove mērķis ir novērtēt patieso ķermeņa skaistumu un iedvesmot, rosināt uz šādu domāšanu, kur izskats ir tas, par kuru jūtamies pašpārliecinātas. Mēs vēlamies šo ziņu nodot tālāk cilvēkiem, tādēļ izlēmām nākt klajā ar kampaņu, kurā atspoguļoti patiesi Latvijas vīriešu un sieviešu viedokļi par īsto skaistumu,» stāsta Poldvere.

Dove intervēja dažādu vecuma grupu pārstāvjus, lai uzzinātu, kas viņuprāt padara sievietes skaistas. «Vīrieši uzskata, ka sievietes ir skaistas arī bez kosmētikas un viņām nav nepieciešams to izmantot, lai uzlabotu savu ārieni, viņi uzsvēra iekšējo skaistumu un to, cik svarīgi ir mīlēt sevi, būt harmonijā un saskaņā ar sevi,» komentē Poldvere.

Papildu intervijām, tika veikts arī eksperiments, kur sievietēm, ejot pa ielu, tika izteikti komplimenti un vērota viņu reakcija.

«Mēs visi zinām, ka sievietes ir lielākās sevis kritizētājas, un bieži vien jūtas neērti un pat pārsteigtas, kad tiek izteikts kāds kompliments par izskatu, vēl jo vairāk, ja tas nāk no kāda svešinieka. Eksperiments tika veikts Rīgas ielās un tas ir labs piemērs tam, kā sievietes reaģē uz šādiem komplimentiem – tie netiek uztverti kā pašsaprotami, sievietes bija pozitīvi pārsteigtas, acīs bija redzama pateicība un prieks, kas atklāja īsto šo sieviešu skaistumu,» piemin Dove zīmola vadītāja.

Ref: 225.000.103.919

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas