Vīrietim Lietuvā no vēdera izņem kilogramu naglu un skrūvju

Lietuvas ārsti kāda vīrieša vēderā atraduši vairāk nekā kilogramu naglu un skrūvju. Klaipēdas pilsētā veikta neparasta operācija, un svešķermeņi veiksmīgi izņemti, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT un žurnāliste Radvile Rumšiene (Radvilė Rumšienė).

Kā svētdien, 3.oktobrī, vēstīja LRT, vārdā nenosauktais vīrietis pirms mēneša pārstājis lietot alkoholu un tad ilgstoši rijis naglas un skrūves, līdz nogādāts Klaipēdas Universitātes slimnīcā ar stiprām vēdergraizēm.

Lasiet arī: Sauss un silts – laika prognoze šai nedēļai

«Pats gadījums ir unikāls, taču atrast priekšmetus [ķermenī] nav reta pataloģija,» situāciju komentējis Klaipēdas Universitātes slimnīcas ķirurgs Šarūns Dailidēns (Šarūnas Dailidėnas).

Operācija ilgusi trīs stundas, un garākie stiprinājuma materiāli, kas atrasti vīrieša vēderā, bijuši pat desmit centimetrus gari. Pēc naglu un skrūvju izņemšanas operācijas vīrietis sācis atveseļošanās procesu, un viņam tiek sniegta arī psihologa palīdzība.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1510819/doctors-remove-over-1kg-of-nails-screws-from-man-s-stomach-in-lithuania

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas