Vīrietim par izvarošanu, laupīšanu un slepkavību piespriež mūža ieslodzījumu

Vīrietim piespriests mūža ieslodzījums par to, ka viņš, iekļūstot viņam zināmās cietušās sievietes dzīvoklī pa logu un izmantojot viņas bezpalīdzības stāvokli, izvaroja sievieti. Pēc dzimumtieksmes apmierināšanas, turpinot savas noziedzīgās darbības, mantkārīgu motīvu vadīts apsūdzētais vīrietis pieprasīja cietušajai naudu, stāsta Latvijas Republikas Prokuratūras Ģenerālprokuratūrā.

Tāpat Ģenerālprokuratūrā ziņo – lai realizētu laupīšanas nodomu, kā arī slēptu izvarošanas un citu seksuālo darbību faktu, apsūdzētais uzlika cietušajai uz galvas spilvenu un vairākas reizes iesita ar dūrēm pa galvu, turot spilvenu pie cietušās sejas un žņaudzot, noslepkavoja sievieti.

Pēc tam vīrietis pārmeklēja dzīvokli un nolaupīja mantu un naudu par kopējo summu ne mazāk kā 2 330 eiro un no nozieguma vietas aizgāja.

Šī gada 17.aprīlī slēgtā tiesas sēdē tika izskatīta krimināllieta, kurā persona apsūdzēta par izvarošanu un cita rakstura seksuālas darbības veikšanu, laupīšanu, kā arī par slepkavību pastiprinošos apstākļos.

Ar šādām darbībām apsūdzētais vīrietis izdarīja noziedzīgus nodarījumus, kas paredzēti Krimināllikuma 159.panta pirmajā daļā, 160.panta otrajā daļā un 117.panta 2.,6. un 8.punktā.

Par izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem vainīgajam piespriestais galīgais sods ir mūža ieslodzījums ar mantas konfiskāciju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas