Vīrietis ar auto izbrāžas caur Krievijas-Igaunijas robežu, saņem cietumsodu

Tiesa Igaunijā piespriedusi cietumsodu kādam Krievijas pilsonim, kurš ar auto iztriecies caur Igaunijas-Krievijas robežas vārtiem Narvas pilsētā un pats lūdzis izsaukt policiju, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Austrumviru apriņķa tiesa Igaunijā pirmdien, 2.martā, atzina Krievijas pilsoni Anatoliju Bogdanovu par vainīgu nelikumīgā robežšķērsošanā un piesprieda viņam trīs mēnešus ilgu cietumsodu.

49 gadus vecais vīrietis noziedzīgo nodarījumu pastrādājis aizvadītajā nedēļas nogalē, kad nakts laikā, vadīdams automašīnu Mitsubishi Pajero, izlauzies cauri robežas vārtiem.

Lasiet arī: Grieķija diennaktī atvaira 9 800 mēģinājumus nelikumīgi šķērsot ES robežu

Saskaņā ar viņa pausto tiesā Bogdanovs pēc iekļūšanas Igaunijā, Narvas pilsētā apturējis garāmbraucošu taksometru un pats lūdzis izsaukt policiju, lai tā viņu aizturētu, ziņo ERR.

Vīrietim draudējis gadu ilgs cietumsods, taču tas piespriests samazināts vīrieša nestabilā psiholoģiskā stāvokļa dēļ. Bogdanovs, kurš Igaunijā ieradies bez personu apliecinošiem dokumentiem, paudis vēlmi pēc cietumsoda palikt Igaunijā un iemācīties igauņu valodu, raksta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas