Vīrietis ir tik izmisis, ka lidojuma vidū mēģina izkāpt no lidmašīnas, lai izdarītu šo!

Lufhansa aviokompānijas lidmašīnai vajadzēja veikt ārkārtas nosēšanos, jo viens no pasažieriem mēģināja atvērt salona durvis 11km augstumā. Kāds tam bija iemesls?

Tu neticēsi, ka tik muļķīga iemesla dēļ kāds var saņemties uz tik absurdu rīcību. Tomēr šim vīrietim ir kāds patīkams ieradums, kura dēļ viņš acīmredzot ir gatavs uz pilnīgi visu.

Viņš vienkārši gribēja uzpīpēt.

Šī incidenta dēļ reiss no Minhenes uz Vankūveru tika novirzīts uz Hamburgu. Vīrietis sākumā mēģināja aizdedzināt cigareti, bet lidmašīnas apkalpes personāls viņu apturēja. Tā vietā, lai ietu apsēsties, viņš sāka kliegt un mēģināja atvērt salona durvis.

Vīrietis tika apturēts un pēc nosēšanās izsēdināts no lidmašīnas. Pēc tam viņu aizveda uz psihiatrisko klīniku, kur tika konstatēti garīgie traucējumi. Tas arī izskaidro viņa uzvedību.

Kāds no klātesošajiem pasažieriem stāsta, ka vīrietis radīja nekārtības jau iekāpjot lidmašīnā, tomēr apkalpe izlēma nekavēt reisu. Acīmredzot, paceļoties gaisā, viņš vēl vairāk satraucās un tāpēc mēģināja aizdedzināt cigareti.

Lidmašīnas jau tā daudziem izraisa paniku, pat bez šādiem trakajiem, kas pakļauj riskam visus pārējos pasažierus, jo viņam vajag nikotīna devu. Citi arī varbūt vēlas uzsmēķēt, bet nākas vien pagaidīt un iztikt ar salonā piedāvātajām uzkodām.

Avots: sickchirpse.com

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas