Vīrs sūdzas sievai, ka viņa vairs nav skaista. Sievas atbilde ir zelta vērta!

Laulības dzīve nebūt nav vienkārša. Lai arī cik ilgi pāris būtu precējies, attiecību uzturēšanā abām pusēm jāiegulda zināmas pūles.

Laulātie draugi mēdz būt dažādi, bet sekojošais stāsts ir par kādu vīru, kurš šaubīgi izteicās par savu sievu. Viņa, uzklausot vīra pārdomas, atbildēja visai asprātīgi.

Pēc 50 gadu ilgas kopdzīves ar sievu es uz viņu skrupulozi palūkojos un teicu: “Pirms 50 gadiem mums bija lēta māja, sagrabējis auto, mēs gulējām uz dīvāna un skatījāmies 10 collas lielu melnbalto televizoru, par spīti tam es katru nakti gulēju kopā ar seksīgu 23 gadus vecu sievieti.

Tagad man ir 500 000 ASV dolāru vērta māja, 45 000 ASV dolāru vērts auto, liela, ērta gulta un platekrāna televizors, bet es guļu ar 69 gadus vecu sievieti. Šķiet, ka tu esi aizmirsusi ieguldīt savu daļu pūliņu šajās attiecībās.”

Mana sieva ir ļoti prātīga sieviete. Viņa man atbildēja, lai droši atrodu jaunu, seksīgu 23 gadus vecu sievieti, viņa teica, ka personīgi pārliecināsies par to, lai es atkal dzīvotu lētā mājā, braukātu ar vecu grabažu, gulētu uz dīvāna un skatītos melnbalto televizoru.

Vai vecākas sievietes nav brīnišķīgas? Viņas nudien zina, kā atrisināt vīrieša problēmas.

Avots: 

Saistītie raksti

5 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas