VNT gūst pasaules atzinību par drošību uzņēmumā

SIA Ventspils nafta termināls (VNT) ieguvusi pirmo vietu starptautiskajā konkursā Tank Storage Awards kategorijā Izcilība drošībā šķidro kravu uzglabāšanas jomā.

Konkursu Tank Storage Awards rīko Lielbritānijas izdevums Tank Storage Magazine, kas specializējas naftas nozarē, ar mērķi godalgot uzņēmumus par augstākajiem sasniegumiem dažādās kategorijās saistībā ar drošību, inovatīvajiem risinājumiem un darba sniegumu. Uzvarētājus nosaka starptautisko un neatkarīgo jomas ekspertu žūrija, un šogad rezultāti tika paziņoti apbalvošanas ceremonijā, kas norisinājās 2017.gada 29.martā Roterdamā.

Reizi gadā VNT iziet plānveida valsts inspekcijas komisijas komplekso pārbaudi un piedalās starptautiskos auditos. Pērn VNT ieviesa Dzīvības glābšanas noteikumus, kurus plaši izmanto naftas un gāzes nozarē strādājošie uzņēmumi visā pasaulē dažādu risku novēršanai, vēsta VNT.

Par godalgotās vietas nopelniem, VNT norāda, ka drošība ir viena no galvenajām prioritātēm: «VNT pievērš padziļinātu un pastāvīgu uzmanību savai drošības kultūrai, un tās attīstības nolūkos iesaista darbiniekus drošības aspektu novērošanā un motivē tos meklēt pilnveidošanas iespējas, pastāvīgi rīko krīzes vadības komandas un civilas aizsardzības mācības, ir ieviesis darbuzņēmēju darba aizsardzības programmu, rīko regulārās drošības sapulces, kā arī iegulda ievērojamus līdzekļus darba aizsardzībā un iekārtu uzturēšanā. Sabiedrības atbalsta ietvaros VNT speciālisti lasa lekcijas par ergonomiku, civilo aizsardzību un ugunsdrošību Latvijas skolās un universitātēs. VNT rīko Ģimenes drošības dienas savu darbinieku tuviniekiem un organizē ekskursijas. Katru gadu ap 18 jauniešiem piedalās VNT prakses programmā, tai skaitā Vides un darba aizsardzības dienestā, un paplašina savas zināšanas drošības jomā.»

Turklāt VNT augstus drošības standartus atzinīgi novērtējis ne tikai starptautiskais konkurss, bet arī dažādas valsts un nevalstiskās organizācijas. Šogad VNT ieguva otro vietu prestižajā Baltijas komunikācijas gada balvas (Baltic Communication Awards) nominācijā Iekšējā komunikācija ar darba aizsardzības projektu Dzīvības glābšanas noteikumi. Jautrība un disciplīna, par uzņēmuma nopelniem stāsta VNT pārstāve.

Ref: 225.000.103.498

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas